Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 34

spacer
Post Temat postu: Leśnik Gorenice
Prawie równo rok temu ograliście w Chechle Leśnik Gorenice 5:0, mam nadzieję ,że w najblizszą niedzielę wygracie przynajmniej 1:0 , a bramkę z karnego strzeli Wasz niezawodny snajper Rafał Rudy.

spacer
Post Temat postu:
Ale nie zapominajcie ,że wtedy Leśnik Gorenice grał od początku meczu w 10-tkę. A bramki padały dopiero w 2 połowie.
Ale na pocieszenie w tym roku Leśnikowi idzie słabiutko ,więc jestem pewny ,że 3 pkt. zainkasuje Centuria.

spacer
Anonymous napisał:

Dwa lata temu przegral 5-2 rok temu 5-0 na wyjazdach czyt. Gorenice dwa razy padl wynik 1-0 dla Centuri. Oto bilans 4 mecze = 4 zwyciestwa Chechla bramki 12-2 a wiec wszystkie liczby sa na korzysc Centurii.

Lesnik rzeczywiscie slabo gra w tym sezonie nawet nie wygral zandego meczu, bo ten walkower jaki dostali to przeciez zadna wygrana w sensie praktycznym tylko na papierku.

spacer
ale nie ma co liczyc na braci Ruduch bo w tym meczu najprawdopodobniei ich zabraknie