Posty: 34

spacer
Post Temat postu: Skok Lgota Wolbromska
Panowie koniec gadania o Strzegowej , mamy 3 pkt , a oni jak mają problemy alkoholowe to niech się leczą.
Teraz najważniejszy jest następny mecz z Lgotą , warto podtrzymać dobrą passę zwycięstw , przy założeniu ,że wygramy mamy szansę utrzymać premiowane 2 miejsce , a nawet awansować na pierwsze.
Centuria do boju , w odpust Centuria prawie nigdy nie przegrała, napewno będzie dużo kibiców i mocny doping.

Simon

spacer
Post Temat postu:
Nie ma co popadać w churra optymizm ,narazie graliście z 3-ma najsłabszymi drużynami z ligi , zobaczymy co będzie jak dojdzie do meczów z drużynami z czołówki.
Wszystko przed Wami , a może pierwszy raz w historii Centuria awansuje do A klasy.

Simon napisał:

z tego co mi wiadomo to Chechlo juz bylo w A klasie Smile i zabraklo jednego meczu zeby jeszcze wyzej wejsc Smile wiec teraz trzeba sobie przypomniec .. Smile) pozdrawiam Smile

spacer

Prawda jest taka, ze sami pilkarze Centurii twierdza, ze wola grac z trudniejszym przeciwnikiem niz ze slabszymi.
Łukasz

spacer
[quote="buldus"]

Centuria nigdy nie grała w A-klasie! Podobno kiedyś 2 razy była blisko. No i w sezonie 2003/2004, gdyby nie Rywingate. Very Happy
ewerq

spacer
byla nie bya... wazne ze teraz wejdzie Razz pozdrawiam Smile))
Łukasz

spacer
Do przerwy Gorenice remisowały z Wolbromiem 1-1. Czyżbyśmy jutro lidera atakowali? Very Happy
ewerq

spacer
juniorki nasze tez do przerwy w niedziele tydzien temu remisowali do przerwy Razz ale chcialbym sie milo zaskoczyc Razz pozdrawiam Smile

spacer
Co tu dużo mówić. Jest pogoda, odpust, dzisiaj wszyscy na mecz!!! Zabierać koleżanki i kolegów i idziemy dopingować Centurię!!! Pokażmy kto ma najwięcej kibiców. 3 punkty muszą być nasze.

spacer
No i kolejne zwycięstwo. Brawa dla całej druzyny bo walczyli cały mecz. Znakomity mecz Przemka Porębskiego. Dzisiaj nawet brata by chyba przyćmił. Mateusz Baryczka też zagrał super. Młody, dopiero co wszedł do drużyny a juz gra bez żadnych kompleksów. Martwią tylko kontuzje. No i siwy specjalista od karnych. Ogólnie cała drużyna zasłużyła na brawa.

spacer
ULKS RZĄDZI nie ma mocnych na chechło..............i te magiczne 10 minut od 60 do 70 minuty BRAWO oby tak dalej
Zbig

Posty: 34

spacer
Post Temat postu: Kolejny wygrany mecz
Po meczu walki kolejne 3 pkt. , znowu najlepiej wypadła formacja obronna , bardzo dobry mecz bramkarza Marcina Sierki (obroniony kolejny karny), brawo dla obrońców Piotrka Jandy,Mateusza Baryczki i Rafała Rudego (3gol) za kolejny mecz bez straty gola.
Martwi brak rasowych napastników , gole strzelają obrońcy i pomocnicy, a może Grześka Pacię przesuńcie do ataku.W niedzielnym meczu wypadł bardzo dobrze.

GOŚĆ

spacer
Kolega zbig zapomiał o Radku -- pewnie nie zauważył , że pipek gra w obronie - ale przy jego ciagu na bramkę przeciwników może trudno jest rozpoznać jego nominalna pozycje na boisku. brawo pipek, brawo wszyscy zawodnicy. ... Tylko Andrzeja szkoda .....

spacer
Zbig coś ci się pomieszało Mateusza Baryczka grał w pomocy a w obronie nie wymieniłeś Radka Jaworskiego i Łukasza Guzika. Co do Piotrka Jandy to karny dla gośći był po częśći jego zasługą.
kibic obecny na meczu

spacer
Co do rzutu karnego dla gości , to jest on zasługą tylko i wyłącznie naszego bramkarza. Gościu - jak dokładnie nie widziałeś to chociaż nie pisz głupot.