Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 53

spacer
Post Temat postu: Sparing z Niegowonicami
Jako że z powodu problemu nie mogę wejść na serwer i uaktualnić strony, w tym miejscu podaję wynik:

Centuria - Płomień Niegowinice 2-3 (1-1)

Bramki dla Centurii: Łukasz Kujawa, Radosław Jaworski.

lukass

Posty: 53

spacer
Post Temat postu:
Centuria Chechło - Płomień Niegowonice 2-3 (1 -1)

Bramki dla Centurii:
23' Łukasz Kujawa, 65' Radosław Jaworski

Skład Centurii:
Artur Dudzik - Radosław Jaworski, Przemysław Włodarczyk, Paweł Rudy, Aleksander Rudy - Dawid Bębnowski, Tomasz Piasecki, Łukasz Kujawa, Michał Świeboda, Mateusz Baryczka - Damian Kozieł.
Ponadto grali:
Grzegorz Pacia, Piotr Janda, Krzysztof Guzy

Opis meczu
Początek spotkania rozgrywanego 2 razy po 35 minut był dosyć wyrównany, ale później lekką przewagę osiągnęli goście i to oni stwarzali większe zagrożenie pod naszą bramką. Na nasze szczęście jednak strzały przeciwników albo mijały bramkę, albo padały łupem bramkarza Centurii Artura Dudzika. Po dwudziestu minutach przebudzili się nasi zawodnicy i to oni zaczęli przeważać. W 23 minucie Damian Kozieł przytomnie odegrał piłkę do nadbiegającego Łukasz Kujawy, a ten precyzyjnym uderzeniem z 16 metrów wyprowadził Centurię na prowadzenie. Później mieliśmy jeszcze okazje aby podwyższyć prowadzenie, jednak żadna z nich nie została wykorzystana. W 28 minucie po zagraniu z rzutu wolnego, jeden z przeciwników głową doprowadził do wyrównania. Po zmianie stron gra była dosyć wyrównana, ale to goście zdobyli szybko 2 bramki. Najpierw w 41 minucie duży błąd popełnił nasz młody bramkarz przepuszczając do siatki lekkie uderzenie jednego z przeciwników. 4 minuty później po błędach naszych obrońców napastnik Płomienia z bliska pokonał naszego bramkarza i przegrywaliśmy już 1-3. Przez następne minuty gra toczyła się głównie w środku pola, a emocje zaczęły się dopiero w końcówce. W 65 minucie w polu karnym sfaulowany został Paweł Rudy, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Radosław Jaworski. W końcówce przycisnęli jeszcze nasi zawodnicy ale wynik nie uległ już zmianie. Najlepszej okazji do wyrównania nie wykorzystał w ostatniej akcji meczu Dawid Bębnowski. Zawodnik Centurii w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył obok niego i wydawało się że będzie jednak remis. Niestety, piłka zmierzająca już do pustej bramki dostała dziwnego poślizgu na zaśnieżonym boisku i przeszła tuż obok słupka...