Posty: 23

Skąd: ze wsi
spacer
Post Temat postu: bukowianka
I już następny meczyk. Tym razem Bukowianka. Chyba się ostatnio trochę wzmocniła, bo ostatnie wyniki mają dobre.
Ale nie pozostaje nam nic innego jak ten mecz wygrać.

PIASEK
stały bywalec

Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 63

spacer
Post Temat postu:
najważniejzse żeby grać od 1 gwizdka a nie jak my dopiero od 2 połowy i odrabiać co straciliśmy

spacer
tylko wiecie chłopaki żeby się nie przysneło Wam tak jak mi w wannie................Very Happy

nr.19

Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 33

spacer
Maciek z Klanu napisał:

HEHE no dobre, ostatnio nam sie tak przysneło przez 20 min w meczu z Zarzeczem i mogliśmy juz przegrywać 3-0 Exclamation

spacer
Brak wpisów po meczu świadczy chyba o wielkim wstydzie naszych zawodników po meczu w Bukownie. Takiej "kaszany" to jeszce nie widziałem. Ja rozumiem przegrać mecz po zaciętej walce, ale to co chłopcy pokazali - totalna klapa. Zastanawia mnie fakt, jak po takich meczach jak z Przebojem , czy z Zarzeczem można zagrać tak słabo. I to jeszcze przegrać z taką bezładną zbieraniną jaką prezentowała drużyna bukowianki. Przecież to było pospolite ruszenie. WSTYD.
I jeszcze jedna sprawa. Koleś z Bukowna. Chyba prezes. Brak słów. Ogłaszam go "I Chamem Powiatu Olkuskiego" . A jego zamarkowane kopnięcie przy lini skierowane w stronę Leona to już była przesada. Ale co tu wymagać od chłopa w białych skarpetkach. Wiocha , wiocha, wiocha.
I jeszcze ten napierdolony facet, który wyszedł z naszymi zawodnikami na drugą połowę. Chyba jakiś King Kong, bo nawet porządkowi bali się podejść do niego.